Categorii

EDUCATIE SI PERFORMANTA

Campania de promovare a lecturii

Reduceri

Nu există reduceri în acest moment

Parteneri

Descarca noile manuale digitale de la DPH

Reprezentant vanzari Bucuresti

CANDIDATUL IDEAL

  • experienta relevanta intr-o pozitie similara minim 3 ani (vanzari in sistem distributie, reviste educationale si carte scolara in unitatile de invatamant)- cunoastere foarte buna a retelei de scoli si gradinite din municipiul Bucuresti si Ilfov- persoana ambitioasa, motivata, responsabila si serioasa.- persoana dornica de afirmare si interesata de o colaborare pe termen lung.

  • abilitati foarte bune de relationare- putere de munca si capacitate de organizare a activitatii in vederea atingerii obiectivelorstabilite- permis de conducere categoria B- studii medii/superioare

RESPONSABILITATI

  • realizarea obiectivelor de vanzari stabilite- dezvoltarea, mentinerea si cresterea portofoliului de clienti pe zona alocata- respectarea si aplicarea normelor si a regulilor de functionare interna ale companiei

BENEFICII

  • pachet salarial atractiv (salariu fix+bonus de performanta)- mediu tanar si dinamic,orientat spre performanta si castiguri suplimentare- autoturism in timpul programului de lucru, telefon mobil- program full time

Coş

Nici un produs

Livrare 0,00 lei
Total 0,00 lei

Coş Plăteşte

Contact

Telefon: 021 410 88 14

Fax:       021 410 88 10

* Pentru livrari in strainatate, plata se face in avans inclusiv transportul